EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - MMKS Concordia Elbląg

Już jutro (sobota, 17.03.2018 r.) o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a rozpoczynamy rozgrywki Ekstraklasy B1 Junior Młodszy. Naszym przeciwnikiem będzie MMKS Concordia Elbląg. Zbiórka godzina 12:15.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ortaliony, czapki, ochraniacze, getry niebieskie, żółte i białe oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej.

• SZAFEK Paweł - OLEWNIK Dawid, BLOCH Jakub, MAZUREK Dawid, CZUBAK Kamil - KRASA Klaudiusz, MILANOWSKI Sebastian, BUCIO Mariusz - BONIN Patryk, NESTOROWICZ Norbert, KULESZ Sebastian – KOMOŃ Krystian, TOMASZEWSKI Szymon, MISZTAL Remigiusz, KONDRATOWICZ Dariusz, PROCIW Adrian, KWIATKOWSKI Michał.

• KOMOŃ Krystian, KWIATKOWSKI Michał.