EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: UKS Rona 03 Ełk - ZKS Olimpia Elbląg

Jutro (sobota, 24.03.2018 r.) mecz wyjazdowy z UKS Rona 03 Ełk, który rozegrany zostanie o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Piłsudskiego 27. Jest to 2. kolejka rozgrywek Ekstraklasy B1 Junior Młodszy. Wyjazd o godz. 06:00, zbiórka na Skrzydlate o godz. 05:50.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ortaliony, czapki, ochraniacze, getry niebieskie, żółte i białe oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej.

• SZAFEK Paweł, PROCIW Adrian, OLEWNIK Dawid, BLOCH Jakub, MAZUREK Dawid, CZUBAK Kamil, KONDRATOWICZ Dariusz, ZIEWIEC Kacper, KRASA Klaudiusz, MILANOWSKI Sebastian, BUCIO Mariusz, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, KULESZ Sebastian, TOMASZEWSKI Szymon.

• BLOCH Jakub, KONDRATOWICZ Dariusz.