EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn S.A.

W dniu jutrzejszym (czwartek 29.03.2018 r.) rozegramy pierwszy z trzech meczy przeciwko olsztyńskim drużynom. Na pierwszy ogień mecz ze Stomilem S.A., który rozegramy o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a. Zbiórka na o godz. 09:45.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ochraniacze, getry żółte (obowiązkowo), białe i niebieskie oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej.

• SZAFEK Paweł, PROCIW Adrian, OLEWNIK Dawid, BLOCH Jakub, MAZUREK Dawid, CZUBAK Kamil, KOMOŃ Krystian, KONDRATOWICZ Dariusz, ZIEWIEC Kacper, KRASA Klaudiusz, KWIATKOWSKI Michał, MILANOWSKI Sebastian, BUCIO Mariusz, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, KULESZ Sebastian, TOMASZEWSKI Szymon, WIERZBA Dawid.

• BUCIO Mariusz, KWIATKOWSKI Michał (powtórka za pozostawienie Krystiana z całym sprzętem po meczu z Concordią).