Baraż do Centralnej Ligii Juniora Młodszego: ZKS Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź

Już jutro (sobota, 18.11.2017 r.) o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a rozegramy pierwszy mecz barażowy o Centralną Ligę Juniora Młodszego. Naszym przeciwnikiem będzie ŁKS Łódź. Zbiórka godzina 12:00.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ortaliony, czapki, ochraniacze, getry niebieskie, żółte i białe oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej i naturalnej.

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, CZUBAK Kamil, GRUZ Mateusz, KAPŁON Dawid, KONDRATOWICZ Dariusz, KRASA Klaudiusz, KULESZ Sebastian, MAZUREK Dawid, MAZUREK Paweł, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PERLEJEWSKI Wiktor, SZAFEK Paweł, TOMASZEWSKI Szymon.

• GRUZ Mateusz, KAPŁON Dawid.