I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy sezon 2017/18: AP Ostróda - ZKS Olimpia Elbląg

W dniu 04.11.2017 r. ostatni mecz 1 Ligii wojewódzkiej B1 Juniora Młodszego rundy jesiennej sezonu 2017 / 2018. Mecz zostanie rozegrany w Ostródzie (ul. 3 Maja 19) z Akademią Piłkarską o godzinie 13:00. Zbiórka godzina 09:00, wyjazd godzina 09:10 - SKRZYDLATA 1a.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ortaliony, ochraniacze, getry niebieskie, żółte i białe oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej i naturalnej.

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, CZUBAK Kamil, KOMOŃ Krystian, KONDRATOWICZ Dariusz, KRASA Klaudiusz, KRÜGER Miłosz, KULESZ Sebastian, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, TOMASZEWSKI Szymon.

• CZUBAK Kamil, KOMOŃ Krystian.