EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: MMKS Concordia Elbląg - ZKS Olimpia Elbląg

EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18:  MMKS Concordia Elbląg - ZKS Olimpia Elbląg

W niedzielne popołudnie rozegramy 8. kolejkę Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego z MMKS Concordia Elbląg, będzie to drugi mecz derbowy w tym sezonie z drużyną z Krakusa. Mecz zostanie rozegrany przy ul. Skrzydlatej 1A o godz. 12:00. Zbiórka o godz. 10:45.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ochraniacze, getry niebieskie (obowiązkowo), białe i żółte oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej (naturalnej).

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, KOMOŃ Krystian, KULESZ Sebastian, KWIATKOWSKI Michał, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, TOMASZEWSKI Szymon, WIERZBA Dawid, ZIEWIEC Kacper.

• OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian.