EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - UKS Rona 03 Ełk

9. kolejka Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego odbędzie się na stadionie przy ul. Moniuszki, mecz rozegramy z UKS Rona 03 Ełk w niedzielę o godz. 15:00. Zbiórka o godz. 13:45.

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, KOMOŃ Krystian, KRASA Klaudiusz, KULESZ Sebastian, KWIATKOWSKI Michał, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, TOMASZEWSKI Szymon, WIERZBA Dawid, ZIEWIEC Kacper.

• SZAFEK Paweł, TOMASZEWSKI Szymon.

Natomiast niżej wymienieni rozegrają mecz na wyjeździe z Juniorem Starszym, w sobotę o godz. 11:00, z KS Finishparkiet NML:

• KONDRATOWICZ Dariusz, KULESZ Sebastian, MILANOWSKI Sebastian, NESTOROWICZ Norbert.