EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: AP Ostróda - ZKS Olimpia Elbląg

W środę 25.04.2018 r. rozegramy 7. kolejkę Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego z AP Ostróda. Mecz zostanie rozegrany w Ostródzie na boisku przy ul. Plebiscytowej 50. Zbiórka na Skrzydlatej o godz. 15:30, wyjazd o godz. 15:45.

• SZAFEK Paweł, PROCIW Adrian, OLEWNIK Dawid, BLOCH Jakub, MAZUREK Dawid, KOMOŃ Krystian, ZIEWIEC Kacper, KRASA Klaudiusz, KWIATKOWSKI Michał, MILANOWSKI Sebastian, BUCIO Mariusz, BONIN Patryk, MISZTAL Remigiusz, TOMASZEWSKI Szymon, WIERZBA Dawid, KONDRATOWICZ Dariusz, NESTOROWICZ Norbert, KULESZ Sebastian.

• MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert.