EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - ZKS Olimpia II Elbląg

W niedzielne popołudnie rozegramy derby klubowe z ZKS Olimpia II. Gramy na stadionie przy ul. Moniuszki o godz. 14:00. Zbiórka na o godz. 12:45.

• SZAFEK Paweł, PROCIW Adrian, OLEWNIK Dawid, BLOCH Jakub, MAZUREK Dawid, KOMOŃ Krystian, ZIEWIEC Kacper, KRASA Klaudiusz, KWIATKOWSKI Michał, MILANOWSKI Sebastian, BUCIO Mariusz, BONIN Patryk, MISZTAL Remigiusz, TOMASZEWSKI Szymon, WIERZBA Dawid.

• MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian.

Natomiast KONDRATOWICZ Dariusz, NESTOROWICZ Norbert, KULESZ Sebastian grają z Juniorem Starszym również w niedzielę o godz. 12.00. Zbiórka o godz. 10:45