EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - KKS Warmia Olsztyn

Jutrzejszy mecz rozegramy z KKS Warmia Olsztyn w ramach 12-tej kolejki Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego o godz. 14:00. Zbiórka na Moniuszki o godz. 12:45.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ochraniacze, getry białe (obowiązkowo), niebieskie i żółte oraz buty do gry na nawierzchni naturalnej (sztucznej).

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, KRASA Klaudiusz, KULESZ Sebastian, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, WIERZBA Dawid, ZIEWIEC Kacper.

• BUCIO Mariusz, KRASA Klaudiusz.

Natomiast niżej wymienieni rozegrają mecz na wyjeździe z Juniorem Starszym o godz. 15:00, z MLKS Motor Lubawa, wyjazd godz. 12:15 z Moniuszki:

• KONDRATOWICZ Dariusz, KOMOŃ Krystian, KWIATKOWSKI Michał, SZAFEK Paweł.