Baraż do CLJ U-17, mecz 1: AP Talent Białystok - ZKS Olimpia Elbląg

No to przed nami dwa ostatnie mecze w sezonie 2017/18, może i najważniejsze, są to mecze barażowe do CLJ U-17 z AP TALENT Białystok. W poniedziałek tj. 18.06.2018 r. spotykamy się na Skrzydle o godz. 14:00 gdzie odbędzie się trening ok. 14:10. Natomiast o godz. 16:00 planowany jest wyjazd do Białegostoku. W tym dniu zawodnicy wymienieni poniżej są zwolnieni z zajęć lekcyjnych. Mecz rozegramy w dniu 19.06.2018 r. o godz. 15:00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, dresy klubowe, koszulki „R-gol" (rozgrzewka), ochraniacze, getry niebieskie (obowiązkowo), białe i żółte oraz buty do gry na nawierzchni sztucznej (naturalnej).

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, KONDRATOWICZ Dariusz, KRASA Klaudiusz, KULESZ Sebastian, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, WIERZBA Dawid, ZIEWIEC Kacper, KAPŁON Dawid, KAZIMIEROWSKI Paweł, MAZUREK Paweł, SIWKO Mateusz.

• KAZIMIEROWSKI Paweł, SIWKO Mateusz, BUCIO Mariusz.