I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy sezon 2017/18: ZKS Olimpia Elbląg - SKS Szczytno

W dniu jutrzejszym (tj. 19.08.2017 r.) rozpoczynamy nowy sezon 2017/18 w ramach I Ligii wojewódzkiej B1 Junior Młodszy, meczem z SKS Szczytno o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Moniuszki. Zbiórka o godz. 12.45.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, Karty Zdrowia Sportowca, koszulki „70-lecie" (rozgrzewka), ochraniacze, getry niebieskie, żółte i białe oraz buty do gry na nawierzchni naturalnej.

• BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, CZUBAK Kamil, KONDRATOWICZ Dariusz, KRASA Klaudiusz, KRUGER Miłosz, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PERLEJEWSKI Wiktor, POGORZELSKI Piotr, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, TATAR Przemysław, TOMASZEWSKI Szymon.

Zespół ds. sprzętu (przygotowanie sprzętu, strojów przed meczem oraz zebranie sprzętu, strojów po meczu):

• BUCIO Mariusz, MILANOWSKI Sebastian.