Baraż do CLJ U-17, mecz 2: ZKS Olimpia Elbląg - AP Talent Białystok

Jutro gramy ostatni mecz sezonu 2017/2018 jest to drugi mecz barażowy do CLJ U-17 z AP TALENT Białystok. W sobotę zbiórka o godzinie 15.15 na stadionie przy ul. Moniuszki 29. Mecz rozegramy o godzinie 16.30.

• BLOCH Jakub, BONIN Patryk, BUCIO Mariusz, KONDRATOWICZ Dariusz, KRASA Klaudiusz, KULESZ Sebastian, MAZUREK Dawid, MILANOWSKI Sebastian, MISZTAL Remigiusz, NESTOROWICZ Norbert, OLEWNIK Dawid, PROCIW Adrian, SZAFEK Paweł, WIERZBA Dawid, ZIEWIEC Kacper, KAPŁON Dawid, KAZIMIEROWSKI Paweł, MAZUREK Paweł, SIWKO Mateusz.

• KAPŁON Dawid, MAZUREK Paweł, BUCIO Mariusz.